RSQ Associates

Optymalizacja kosztów przedsiębiorstwa w zakresie energii oraz pozostałych kosztów

Optymalizacja kosztów energii elektrycznej

Koszt energii elektrycznej jest jednym z kluczowych obszarów kosztowych w każdym przedsiębiorstwie produkcyjnym, dużym gospodarstwie rolnym produkującym w szklarniach lub zajmującym się hodowlą np. drobiu. Nasza oferta skierowana jest do klientów korzystających z taryfy biznesowej.

Ceny energii wzrosły o ponad 20% i będą nadal rosnąć, ale można temu zapobiec poprzez optymalizację zakupu energii. Oszczędności naszych klientów sięgają w najlepszych przypadkach nawet 40%. Brzmi zbyt dobrze? Najlepsze jest to, że zapłacą Państwo wyłącznie za efekt. Do analizy potrzebujemy ostatniej faktury. W przypadku sezonowego biznesu lub kilku zakładów, czyli punktów poboru energii będzie to więcej dokumentów. Następnie oszacujemy oszczędności i wprowadzimy zmiany. Zajmujemy się wszystkim od początku do końca, a nasza prowizja jest należna wyłącznie od uzyskanych oszczędności. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą formularza poniżej lub słuchawki Call Page w prawym dolnym rogu.

Wynegocjujemy najlepsze warunki zakupu energii elektrycznej

Jesteśmy brokerem, dlatego mamy dostęp do najlepszych ofert energii elektrycznej na rynku, niedostępnych dla pojedynczego przedsiębiorcy. Optymalizujemy wszystkie parametry rachunku zarówno po stronie sprzedawcy, jak i dystrybutora (opłaty zmienne i stałe) oraz negocjujemy najniższe ceny. Doradzimy, na jaki czas zawrzeć umowę. Dzięki dużej ilości zawieranych kontraktów mamy znacznie korzystniejsze warunki. Zapraszamy do współpracy!

Optymalizacja pozostałych kosztów

Świadczymy usługi doradcze w zakresie analizy procesów i procedur w przedsiębiorstwach mające na celu ich optymalizację i ograniczenie kosztów. Posiadamy doświadczenie z zakresu doradztwa strategicznego oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw stąd możemy skutecznie wesprzeć Państwa w zakresie oceny efektywności procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, w przygotowaniu możliwych usprawnień organizacyjnych oraz uproszczeń procesów, a następnie wesprzeć Państwa we wdrożeniu zaproponowanych przez nas zmian w Państwa organizacji.

Skontaktuj się

Robert Nowak
Partner RSQ Associates

Telefon / formularz

Wybrane projekty skutecznej redukcji kosztów